Zemská liga Brno 11-2021

20.11. – 20.11.

V neděli 14.11. se konala další Zemská liga disco dance v Brně.

Disco sólo:

  • 3.místo 🥉 – Tess Schindlerová HVK A (postup do extraligy)
  • 7.místo – Naty Franková HVK A (postup do extraligy)
  • 7.místo – Esterka Nezvalova MINI A
  • 9.místo – Eli Preinerová HVK A
  • 10.místo – Simča Laštůvková HVK A
  • 11.místo – Terka Maděrková HVK A
  • 14.místo – Kiky Bučková DVK A
  • 14.místo – Sofi Šulcová JVK B
  • 15.místo – Viky Čubíková MINI A
  • 15.místo – Sofi Šafářová JVK A
  • 19.místo – Verča Divoková JVK B
  • 20.místo – Madlenka Pilková JVK B
  • 21.místo – Terka Mašlíková JVK A
  • 23.místo – Emča Čubíková JVK A
  • 24.místo – Elenka Charamzová DVK B
  • 33.místo – Sofi Srovnalíková JVK A
  • 34.místo – Sophi Teličková JVK A
  • 36.místo – Sárka Kovařiková JVK A
  • 41.místo – Anetka Jurásková JVK A

Disco dua:

  • 8.místo – Kiky & Nelča DVK A
  • 10.místo – Emča & Terka JVK A
  • 13.místo – Nelča & Naty DVK A
  • 15.místo – Terka & Any JVK A
  • 16.místo – Sofi & Sophi JVK A
  • 25.místo – Domi & Viky JVK A

Všem gratulujeme a brzy nás čeká Zemská liga, Extraliga disco dance a Art cup na Dance life expu:)

KALENDÁŘ AKCÍ

06.05. – 21.05.

Soutěž Dance Evolution Přerov
Kdy:        sobota 21. května 2022 Kde:        Sportovní hala, U Tenisu 16, Přerov Kdo:        JVK B – Where are you now Sraz:        venku před halou !!!!                     Sraz 9:30 u haly DŮLEŽITÉ!!!!! Do středy 18.5. prosíme uhraďte platbu startovného 100,- na účet TS RYTMUS 191018851/0300. Poznámka pro příjemce START DE jméno. Startovní listina:

11.05. – 29.05.

Mistrovství ČR CDO 22
Kdy:        čtvrtek 26.5. – neděle 29.5. Kde:        Kongresové centrum Aldis a.s., Eliščino nábřeží 375, Hradec Králové Sraz:        venku před kongresovým centrem !!!! ČTVRTEK 26.5. 6:30                CONTEMPORARY DUO JUNIORS (Jurásková + Gřešičková , Šulcová + Bučková) 8:30                CONTEMPORARY SÓLO JUNIORS (Jurásková, Gřešičková, Šulcová, Teličková, Šafářová, Halatová) 13:00              JAZZ DUO JUNIORS (Nezvalová + Teličková) CONTEMPORARY SÓLO ADULTS (Schindlerová, Preinerová, Franková) 18:30              JAZZ …

18.05. – 05.06.

Mistrovství ČR TSR 2022
Kdy:        pátek 3.června – neděle 5.června Kde:        Sportovní hala Slavie, Vladivostocká 1460/10, 100 05 Praha 10 PÁTEK 3.6.              – DOSPĚLÍ (pouze disco formace CAMEL.INSQ !!!) SOBOTA 4.6.           – DĚTI ( V zajetí džungle, Like you, I wish..) NEDĚLE 5.6.           – JUNIOŘI ( If the world was ending…, Not gonna lie) Sraz:        venku před halou !!!!                                  Sraz bude upřesněn po …

18.06.

Závěrečná show TS RYTMUS 18.6.
Srdečně Vás zveme na ukončení taneční sezóny 2021/2022. Představí se Vám nejen letošní formace disco dance a contemporary, ale i ukázky sól, duet a malé skupiny, své první vystoupení Vám předvedou ti nejmenší 3 leté děti. Představení proběhne 18.6. 2022 od 15:00 na Čajkaréně v Olomouci. Vstupné : děti – ZDARMA dospělí – 150,- / předprodej, 180,- / na místě …

KOMPLETNÍ KALENDÁŘ NAJDETE ZDE