Děti

Trenéři: Silvie, Janča, Gabča, Gábinka, Terka, Kačka 

Věk tanečníků: 8 – 12 let

Děti ve věku 8 – 12 let se převážně věnují tanci disco dance a contemporary/ modern dance. Ve třídě A jsou již děti, které navštěvují naši taneční skupinu minimálně rok, dva. Reprezentují dětskou věkovou kategorii na soutěžích podzimních, tj. sólo, duo a malá skupina.

V období březen až červen pak na soutěžích formací, a to oblastních, regionálních, celostátních i mezinárodních, ve stylu disco dance a contemporary/modern dance. Děti A trénují čtyřikrát týdně (disco dance, contemporary, balet, disco technika s prvky gymnastiky).

Děti, které nově přichází, tzn. začátečníci mají tréninky pouze dva dny v týdnu. Na čtvrtečním tréninku se dětem věnuje trenérka Gabča, která děti připravuje k soutěžní skladbě disco dance anebo disco show pro začátečníky.  V úterý se pak dětem věnují Kačka a Terka na hodince základní taneční průpravy, techniky a gymnastiky.

Tréninky 2021/2022

  • úterý 16:00 – 17:15 – DĚTI B technika (Taneční sál Holice)
  • úterý 17:30 – 19:30 – DĚTI A disco dance (Taneční sál Holice)
  • středa 16:00 – 17:30 – DĚTI A balet (Taneční sál Holice)
  • čtvrtek 16:30 – 18:15 – DĚTI A contemporary (ZŠ Spojenců)
  • čtvrtek 17:00 – 19:00 – DĚTI B disco dance (Taneční sál Holice)
  • pátek 16:30 – 18:00 – DĚTI A technika (Centrum pohybu)

KALENDÁŘ AKCÍ

17.01. – 15.02.

Příspěvek na činnost II.pololetí 2022
Dobrý den, Zde máte nové platby PŘÍSPĚVKU NA ČINNOST. Po několika letech, kdy naše taneční skupina držela stále stejnou cenu, jsme i my nuceni zvyšujícími se cenami energií a nákladů, pozměnit starý příspěvek na činnost. Proto se prosím podívejte na novou částku, dle navštěvovaných počtů hodin. Abychom zamezili vracejícím přeplatkům, PROSÍME, pokud si nejste jisti, kolik máte zaplatit ozvěte se …

KOMPLETNÍ KALENDÁŘ NAJDETE ZDE