Děti

Trenéři: Silvie, Janča, Gabča, Gábinka, Terka, Kačka 

Věk tanečníků: 8 – 11 let

Děti ve věku 8 – 11 let se převážně věnují tanci disco dance a contemporary dance/modern dance. Ve třídě A jsou již děti, které navštěvují naši taneční skupinu minimálně rok, dva. Reprezentují dětskou věkovou kategorii na soutěžích podzimních, tj. sólo, duo a malá skupina.

V období březen až červen pak na soutěžích formačních. Oblastních, regionálních, celostátních i mezinárodních, s formacemi ve stylu disco dance a contemporary dance/modern dance. Děti A trénují čtyřikrát týdně. Disco dance, contemporary dance, balet, disco techniku a gymnastiku.

Děti, které nově přichází, tzn. začátečníci mají tréninky pouze dva dny v týdnu. Ve středu se dětem věnuje trenérka Gabča s asistentkou Terkou. Společně kluci a děvčata připravují k soutěžní skladbě disco dance anebo disco show pro začátečníky.  V pátek pak trenérka Gábinka v hodince a půl techniky, gymnastiky a baletní průpravy.

KALENDÁŘ AKCÍ

KOMPLETNÍ KALENDÁŘ NAJDETE ZDE

Pokud se situace v ČR uklidní a budeme moci znovu trénovat a pak i soutěžit, na výše uvedených odkazech najdete termíny soutěží formací.
-----------------------------------------------------------------------
O případných dalších změnách jak v termínech soutěží anebo trénincích , Vás budeme ihned informovat !!!